Direktchark

Vi finns nära och vill gärna att du hör av dig!

Har du synpunkter om våra produkter eller söker du svar på någon fråga?
Ring, maila eller skriv ett helt vanligt brev.

Visit us

Malmsjögatan 8, 415 05 Göteborg

Call us

031-33 77 600

Contact us

info@direktchark.se

Konsumentkontakt

Sedita Arslanagic
Tel. 031-33 77 609
info@direktchark.se

Ledning

Christian von der Lancken
VD
Tel. 031-33 77 611
christian.vonderlancken@direktchark.se

Jon Cederqvist
IT & Teknikutveckling
Tel. 031-33 77 624
jon.cederqvist@direktchark.se

Lenn Nilsson
Försäljningschef
Tel. 031-33 77 618
lenn.nilsson@direktchark.se

Nedzad Jakupovic
Fabrikschef
Tel. 031-33 77 638
nedzad.jakupovic@direktchark.se

Anders Hallqvist
Underhållsansvarig
Tel. 0709-69 61 90
anders.hallqvist@direktchark.se

Mikael Verronen
Inköp & Produktutveckling
Tel. 031-33 77 636
mikael.verronen@direktchark.se

Försäljning

Jörgen Winther
Säljare
Tel. 0735-06 85 91
jorgen.winther@direktchark.se

Jonas Hovenius
Säljare Väst
Tel. 031-337 76 21
jonas.hovenius@direktchark.se

Jennie Sjöberg
Säljare Stockholm
Tel. 0733-650 819
jennie.sjoberg@direktchark.se

Stefan Backman
Storkundssäljare
Tel. 031-33 77 620
stefan.backman@direktchark.se

Sedita Arslanagic
Innesäljare/Kundtjänst
Tel. 031-33 77 609
sedita.arslanagic@direktchark.se

Kvalité/Miljö och Ekonomi

Anja Gölz
Kvalitet & Miljö
Tel. 076-52 77 634
anja.golz@direktchark.se

Josefin Sande
Ekonomi
Tel. 031-33 77 605
josefin.sande@direktchark.se