Direktchark

Vi finns nära och vill gärna att du hör av dig!

Har du synpunkter om våra produkter eller söker du svar på någon fråga?
Ring, maila eller skriv ett helt vanligt brev.

Visit us

Malmsjögatan 8, 415 05 Göteborg

Call us

031-33 77 600

Contact us

info@direktchark.se

Ledning

Christian von der Lancken
VD
Tel. 031-33 77 611
christian.vonderlancken@direktchark.se

Jon Cederqvist
Teknikansvarig
Tel. 031-33 77 624
jon.cederqvist@direktchark.se

Natalie Errind
Inköpsansvarig
Tel. 031-33 77 636
natalie.errind@direktchark.se

Lenn Nilsson
Försäljningschef
Tel. 031-33 77 618
lenn.nilsson@direktchark.se

Nedzad Jakupovic
Fabrikschef
Tel. 031-33 77 638
nedzad.jakupovic@direktchark.se

Anders Hallqvist
Underhållsansvarig
Tel. 0709-69 61 90
anders.hallqvist@direktchark.se

Försäljning

Jörgen Winther
Säljare
Tel. 0735-06 85 91
jorgen.winther@direktchark.se

Jonas Hovenius
Säljare Väst
Tel. 031-337 76 21
jonas.hovenius@direktchark.se

Sedita Arslanagic
Innesäljare/Kundtjänst
Tel. 031-33 77 609
sedita.arslanagic@direktchark.se

Helen Andersson
Säljare Stockholm Norra
Tel. 0703-68 08 98
helen.andersson@direktchark.se

Malin Herkestam
Säljare Stockholm Södra
Tel. 031-33 77 619
malin.herkestam@direktchark.se

Kvalité/Miljö och Ekonomi

Catrin Patriksson
Kvalitetskoordinator
Tel. 076-52 77 634
catrin.patriksson@direktchark.se

Josefin Sande
Ekonomi
Tel. 031-33 77 605
josefin.sande@direktchark.se